Neocons Revolution - Straussian Pride - Decadence Catholicism - Playstation Forever
Blog > Komentarze do wpisu
Kutcher vs Wahlberg na nowy rok

Miniony rok nie był dla mojego blogowania najlepszy. Zaliczyłem dwie długie przerwy w publikowaniu nowych wpisów. Łącznie będzie z 9 miesięcy czarnej dziury. Nieoczekiwanie w tym czasie niektóre notki zdobyły sporą popularność, dlatego podają nową listę rankingową pięciu najpopularniejszych wpisów.

Pierwsze miejsce nadal okupuje wpis Iron Sky i popkulturowa estetyzacja nazizmu – 101 polubień na Facebooku. Na drugie miejsce w przebojowy sposób wskoczyła notka Lana Del Ray jest Carlem Schmittem popkultury! – 54 polubienia. Na trzecim miejscu kolejna nowości, którą jest wpis Szturm na Bibliotekę Aleksandryjską jako akt wyzwoleńczy – 36 polubień. Natomiast na miejscach czwartym i piątym znalazły się wpisy Abraham nie chciał zabić Izaaka oraz Lacanowska faza lustra – oba po 31 polubień.

Rozpoczynając nowy rok trzeba jak zwykle poszukać inspiracji do kolejnych miesięcy wytrwałej pracy. Proponuję wsłuchać się w słowa dwóch motywujących mów, którym warto poświecić chwilę uwagi. Pierwszą jest mowa Ashtona Kutchera z rozdania nagród Teen Choice Awards. Był taki okres, w którym amerykańska prawica oszalała na punkcie tego zaskakującego przemówienia. Glenn Beck rozpływał się  w zachwycie. Miał rację, bo mowa Kutchera to czysty Power!

Poniżej przedstawiam świetne zakończenie filmu Sztanga i Cash, w którym Mark Wahlberg wygłasza świetną mowę, która jest przy okazji bardzo dobrym ujęciem w pigułce idei „amerykańskiego snu”. Polecam na dobry początek roku.

piątek, 03 stycznia 2014, kenjishinoda

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu: