Neocons Revolution - Straussian Pride - Decadence Catholicism - Playstation Forever
Blog > Komentarze do wpisu
Długi marsz Neocons - 150 000 odwiedzin bloga

Łukaasz Czajka neokonserwatyzm

Przy skandalicznie niskie częstotliwości publikowania nowych wpisów doczłapałem się jakoś do 150000 tysięcy odwiedzin mojego bloga. Z tej okazji garść statystyki 4 najpopularniejsze wpisy to: 1. Lacanowska faza lustra, 2. Filozoficzna lista Breivika, 3. Nietzsche – Prorok lewicy czy prawicy, 4. Baudelaire/House – Przełamując paradygmat dekadentyzmu.

Wkrótce uruchomię swojego twittera, na którym będą się pojawiać komentarze do bieżącej polityki, których brakuje na blogu. Będzie nowa kategoria tematyczna. W przygotowaniu jest seria krótkich wywiadów z nieprzeciętnymi osobowościami. Będzie wywiad z autorką dzisiejszego blogowego zdjęcia, będzie relacja z Gruzji i zanurzenie w świat historii i inteligentnej literatury przygodowej. W najbliższym czasie powinny się pojawić wpisy o: kontrrewolucji w samym sercu feminizmu, homocons w Tea Party, Grossie i spuściźnie dekonstrukcji, kolejnych zboczonych dowcipach z repertuaru Žižka , Joannie D’arc jako wojowniczce, świętej i heretyczce, teologii filmu Czarny łabędź, tajemnicach biblioteki Hitlera, kuriozach historycznych i współczesnych utopijnych socjalistów, Jezusie widzianym oczyma ortodoksa, rewolucjonisty i postmodernisty, ks. Natanku i walce z wróżbitą Maciejem i wyznawcami nergalizmu oraz konfrontacji Camus vs Sartre.

Jako świąteczny utwór proponuje Two Steps From Hell - Heart of Courage.

wtorek, 11 października 2011, kenjishinoda

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2011/10/12 11:01:38
No to gratulację. Lista interesujących tematów jest długa. Zamiast Twittera jednak polecałbym Face'a. No i w razie czego polecam się jako rozmówca do mailowego skandalizującego wywiadu :) Można by zrobić całą serię wywiadów ze skandalistami blogosfery.
-
Gość: Łukasz Czajka, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2011/10/24 22:25:10
To się da zrobić, ale ostrzegam, że pytania będą wybitnie pudelkowe, głównie o ten nowy sex tape z Kylie Minogue co to ma się pojawić w sieci.
-
2014/04/24 12:14:33
W sumie mam mniej więcej te same postulaty, co komentarze powyżej. Znaczy to, że jeśli ich nie wprowadzisz, windykacja zjawi się niezwłocznie po nie - a wiesz, wtedy nie ma żartów :)