Neocons Revolution - Straussian Pride - Decadence Catholicism - Playstation Forever
Blog > Komentarze do wpisu
Dla Foxa Muldera na nowy początek

Gillian Anderson

The Truth is Out There

Stało się 4 lipca po latach dzielnej walki Fox Mulder padł ofiarą „wzięcia’ (abduction). Jego archiwum X zostało poddane ścisłej kwarantannie przez tajemniczego „Palacza”. Powodem stało się zrelacjonowanie na blogu internetowej nawalanki pomiędzy przedstawicielami marsjańskiego pisma Nigdy więcej i zwolennikami magazynu Phalanx reprezentującego mroczną stronę księżyca. Gdzie dwóch się bije tam trzeciego ścinają. Oby Fox odzyskał dostęp do swojego archiwum by mógł zapisać i zachować swoją twórczość intelektualną dla przyszły pokoleń. Tymczasem Fox choć „uprowadzony” to nadal nadaje już na nowym Blogu, na którym znów będzie kozaczył i balansował na granicy poprawności politycznej.

Na nowy początek niech ognistowłosa piękność rozwieje wszystkie troski Foxa (choć nie wiem czy jego lefebrystyczna antymodernistyczna przysięga dopuszcza takie ziemskie rozkosze, ale może jakaś dyspensa załatwi sprawę).

Zastanawiając się nad muzyczną dedykacją wpierw do głowy przyszedł mi utwór Typ Niepokorny – Stachursky'ego. Jednakże padające w tym utworze słowa: „i choć czas mocno mnie posuwa” uznałem za niewystarczająco doniosłe. Dlatego dedykuje utwór – For the Fallen.

Update: Blog został juz odblokowany.

wtorek, 05 lipca 2011, kenjishinoda

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu: